Maandag, 11 sept.'17. Poniedzialek, 11 września'17

11 september 2017 - São Pedro Fins, Portugal

Vandaag ben ik in Negreira aangekomen. Het is ca. 22 km. vanaf Santiago de  Compostela. Morgen kom ik dus weer terug uit Fisterra in Santiago. De meeste mensen gaan juist uit Santiago richting Fisterra. Er zijn aanzienlijk minder mensen die naar Santiago gaan maar nog veel. Vandaag op de weg ben ik twee bekende Italianen tegen gekomen, Pino en Sandro.

De weg naar Negreira was lekker. Ik ben veel in de natuur gelopen, voornamelijk door de bossen. Vereder ben ik door paar kleine dorpjes gegaan. Het zijn dorpjes met 10-20 huisjes.

Dzisiaj przybyłem do Negreira. Miejscowość ta jest oddalona około 22 km. od Santiago de Compostela. Większość ludzi po dojściu do Santiago kontynuuje swoją pielgrzymkę w kierunku Fisterry. Oczywiście, ze tez mniej osób kontynuuje dalsza wędrówkę, ale i tak jest ich dużo. Dzisiaj spotkałem dwóch znajomych Włochów, Pino i Sandro.

Droga do Negreiry jest dobra droga. Większość trasy prowadzi przez lasy. Czasami przechodziłem przez pare wiosek. Są to wioski, ktore licza 10-20 domow.

Foto’s

1 Reactie

1. Elżbieta z Mamą:
    12 september 2017
    :) To znowu kawał drogi przeszedłeś.